- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Liujiataizi
Aktuální počasí Liujiataizi
Aktuální počasí přímo pro město Liujiataizi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
