- Počasí
- Rumunsko
- Caraş-Severin
- Liubcova
Aktuální počasí Liubcova
Aktuální počasí přímo pro město Liubcova. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 4. 5. (01:00) do 5. 5. (01:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
