Aktuální počasí Litohlavy
Aktuální počasí přímo pro město Litohlavy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
