- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Lishutang
Aktuální počasí Lishutang
Aktuální počasí přímo pro město Lishutang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
