Aktuální počasí Lisacka
Aktuální počasí přímo pro město Lisacka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí do 26. 4. (00:00)
7°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
