- Počasí
- Rusko
- Kaliningrad
- Lipovo
Aktuální počasí Lipovo
Aktuální počasí přímo pro město Lipovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
