- Počasí
- Polsko
- Malopolské vojvodství
- Lipnik
Aktuální počasí Lipnik
Aktuální počasí přímo pro město Lipnik. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
