- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Liping
Aktuální počasí Liping
Aktuální počasí přímo pro město Liping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
