- Počasí
- Finsko
- North Karelia
- Linnunlahti
Aktuální počasí Linnunlahti
Aktuální počasí přímo pro město Linnunlahti. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -1°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 4°C |
