- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Linkou
Aktuální počasí Linkou
Aktuální počasí přímo pro město Linkou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 4°C |
