- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangxi
- Lingxia
Aktuální počasí Lingxia
Aktuální počasí přímo pro město Lingxia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
