- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Lingshu
Aktuální počasí Lingshu
Aktuální počasí přímo pro město Lingshu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 24°C |
