- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Lingshiling
Aktuální počasí Lingshiling
Aktuální počasí přímo pro město Lingshiling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 25°C |
