- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Lingshan
Aktuální počasí Lingshan
Aktuální počasí přímo pro město Lingshan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
