- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangxi
- Lingping
Aktuální počasí Lingping
Aktuální počasí přímo pro město Lingping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
