- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Lingkun
Aktuální počasí Lingkun
Aktuální počasí přímo pro město Lingkun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 19°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
