- Počasí
- Norsko
- Vestfold og Telemark
- Lindem
Aktuální počasí Lindem
Aktuální počasí přímo pro město Lindem. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
