- Počasí
- Řecko
- Central Greece
- Límni
Aktuální počasí Límni
Aktuální počasí přímo pro město Límni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodně
Platí od 30. 4. (21:00) do 1. 5. (15:00)
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
