Aktuální počasí Limbuš
Aktuální počasí přímo pro město Limbuš. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 4. (20:00)
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
