- Počasí
- Norsko
- Troms og Finnmark
- Lille-Sandøya
Aktuální počasí Lille-Sandøya
Aktuální počasí přímo pro město Lille-Sandøya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 4°C |
