- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Liling
Aktuální počasí Liling
Aktuální počasí přímo pro město Liling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 24°C |
