Aktuální počasí L-Iklin
Aktuální počasí přímo pro město L-Iklin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 17°C |
