- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Lijiashan
Aktuální počasí Lijiashan
Aktuální počasí přímo pro město Lijiashan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 19°C |
