- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Liepgarten
Aktuální počasí Liepgarten
Aktuální počasí přímo pro město Liepgarten. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 7°C |
