- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Lienen
Aktuální počasí Lienen
Aktuální počasí přímo pro město Lienen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
