- Počasí
- Rusko
- Buryatiya Republic
- Lichima
Aktuální počasí Lichima
Aktuální počasí přímo pro město Lichima. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-17°C
pocitově -23°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -25°C |
| Normál: | -5°C |
