- Počasí
- Polsko
- Lubušské vojvodství
- Licheń
Aktuální počasí Licheń
Aktuální počasí přímo pro město Licheń. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
