- Počasí
- Česko
- Hlavní město Praha
- Libuš
Aktuální počasí Libuš
Aktuální počasí přímo pro město Libuš. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
