- Počasí
- Česko
- Hlavní město Praha
- Libuš
Aktuální počasí Libuš
Aktuální počasí přímo pro město Libuš. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
