- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Lewarde
Aktuální počasí Lewarde
Aktuální počasí přímo pro město Lewarde. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
