Aktuální počasí Lëvoshë
Aktuální počasí přímo pro město Lëvoshë. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 3. 4. (00:00)
Silný déšť
Platí do 3. 4. (00:00)
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
