- Počasí
- Slovensko
- Prešovský kraj
- Levoča
Aktuální počasí Levoča
Aktuální počasí přímo pro město Levoča. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 1. 5. (07:00)
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
