- Počasí
- Nizozemsko
- Utrecht
- Leusden
Aktuální počasí Leusden
Aktuální počasí přímo pro město Leusden. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
