- Počasí
- Bulharsko
- Sofijská oblast
- Letnitsa
Aktuální počasí Letnitsa
Aktuální počasí přímo pro město Letnitsa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
