Aktuální počasí Letiště Burgas
Aktuální počasí přímo pro město Letiště Burgas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 16°C |
