- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Lesquin
Aktuální počasí Lesquin
Aktuální počasí přímo pro město Lesquin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 3. 5. (00:00)
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
