- Počasí
- Rusko
- Orel Oblast
- Lesnoye
Aktuální počasí Lesnoye
Aktuální počasí přímo pro město Lesnoye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 1°C |
