- Počasí
- Rusko
- Ryazan Oblast
- Lesnoy
Aktuální počasí Lesnoy
Aktuální počasí přímo pro město Lesnoy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 17°C |
