- Počasí
- Andorra
- Escaldes-Engordany
- les Escaldes
Aktuální počasí les Escaldes
Aktuální počasí přímo pro město les Escaldes. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
