- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Leopoldsdorf im Marchfelde
Aktuální počasí Leopoldsdorf im Marchfelde
Aktuální počasí přímo pro město Leopoldsdorf im Marchfelde. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
