- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Leopoldsdorf
Aktuální počasí Leopoldsdorf
Aktuální počasí přímo pro město Leopoldsdorf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 26. 5. (00:00) do 27. 5. (00:00)
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
