Aktuální počasí Lenting
Aktuální počasí přímo pro město Lenting. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 13. 5. (00:00) do 13. 5. (07:00)
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
