- Počasí
- Rusko
- Krasnodarskiy
- Leninskiy
Aktuální počasí Leninskiy
Aktuální počasí přímo pro město Leninskiy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
