- Počasí
- Rusko
- Bashkortostan Republic
- Lenino
Aktuální počasí Lenino
Aktuální počasí přímo pro město Lenino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
