Aktuální počasí Lenbe
Aktuální počasí přímo pro město Lenbe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 26°C |
