- Počasí
- Spojené státy americké
- New Hampshire
- Lempster
Aktuální počasí Lempster
Aktuální počasí přímo pro město Lempster. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 4°C |
