- Počasí
- Myanmar
- Nay Pyi Taw
- Leluaing
Aktuální počasí Leluaing
Aktuální počasí přímo pro město Leluaing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 30°C |
