Aktuální počasí Leliškiai
Aktuální počasí přímo pro město Leliškiai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 27. 4. (00:00) do 27. 4. (21:00)
6°C
pocitově 0°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 10°C |
