Aktuální počasí Lelekām-e Pā‘īn
Aktuální počasí přímo pro město Lelekām-e Pā‘īn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 18°C |
