- Počasí
- Rusko
- Karelská republika
- Lekhmivsara
Aktuální počasí Lekhmivsara
Aktuální počasí přímo pro město Lekhmivsara. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
